Co  vám můžeme
nabídnout?

Rozsah našich služeb je opravdu široký. Proto jsme pro vás připravili přehled nejdůležitějších informací o tom, co děláme. Snadno a rychle tak zjistíte, jaké služby u nás můžete využít. 

Kamionová autodoprava

Rozvozy materiálu

Zemní práce

Drtící a třídící linka

Zemědělství

Bioplynová stanice

Servis

Prodej hmot

Kamionová autodoprava

32 let zkušeností s kamionovou dopravou sypkých a volně ložených hmot, včetně přepravy ADR, včele se spolehlivými zaměstnanci vám dává záruku kvalitní a včasné přepravy. Náš  rozsáhlý vozový park čítá 200 kamionů jezdících po českých, polských a německých silnicích. 

Kontakt: 
Josef Chuchlík, 602 477 987

Zdeněk Kopecký, 606 682 152
Petr Kopecký, 728 940 829

Rozvozy materiálu do 16 tun

Stavíte dům nebo příjezdovou cestu? Nákladními sklápěčkami 4x4 a 8x8 přivezeme materiál nejenom do těžce přístupných míst. Skladem pro vás máme připravenou širokou nabídku stavebních materiálů.

  • Štěrkodrtě
  • Drtě
  • Betonářské písky
  • Maltové písky
  • Tříděná hlína
  • Kačírky

Kontakt: Roman Kopáček, 725 855 331

Zemní práce

Provádíme terénní úpravy, výkopové práce nebo demolice. Využijte našich zkušeností a techniky pro váš projekt.

Kontakt: Roman Kopáček, 725 855 331

Drcení a třídění kamene

Drtíme a třídíme materiál ve vlastních drtících strojích Sandvik a Kleemann. Tyto stroje zpracují a roztřídí kámen, beton, asfalt a stavební sutě z demolice, ze kterých vytřídí i kovový odpad.    

Kontakt: Ing. Jaroslav Tichý, 734 763 270

Zemědělství

V Podhůří Krkonoš pokračujeme v zemědělské tradici a dbáme na zachování pracovních míst v regionu. Obhospodařujeme 882 ha v obcích Libštát, Bělá, Svojek a Tample.

Bioplynová stanice

V roce 2010 jsme vybudovali bioplynovou stanici. Toto moderní ekologické zařízení dodává až 1 020 kW elektrické a 900 kW tepelné energie, kterou vyrábíme z přebytků a odpadů rostlinné a živočišné výroby.

Servis vozidel 
a techniky

Naši vyškolení mechanici mají dlouholeté zkušenosti s údržbou rozsáhlého vozového parku. Svěřte svůj vůz do jejich péče. Nebudete litovat. Provádíme diagnostiku a servis převodovek, diferenciálů a motorů.

Prodej pohonných hmot, paliv, písků a pronájem skladů

Pro firmy i jednotlivce nabízíme prodej vlastních pohonných hmot, ekopaliv a stavebního písku a drti. V případě většího množství zajistíme také jejich rozvoz. Pro vaše podnikání také nabízíme pronájem rozsáhlých skladových prostor. Přečtěte si o jednotlivých službách.