Co  vám můžeme
nabídnout?

Rozsah našich služeb je opravdu široký. Proto jsme pro vás připravili přehled nejdůležitějších informací o tom, co děláme. Snadno a rychle tak zjistíte, jaké služby u nás můžete využít. 

Autodoprava

Zemní práce

Zemědělství

Bioplynová stanice

Servis

Prodej hmot

Kamionová autodoprava

29 let zkušeností s kamionovou dopravou sypkých a volně ložených hmot včele se spolehlivými zaměstnanci vám dává záruku kvalitní a včasné přepravy. Náš  rozsáhlý vozový park čítá 150 kamionů brouzdajících po českých, polských a německých silnicích. 

Zemní práce

Zemní práce jsou naším koníčkem. Není nic krásnějšího, než když jsou za vámi hodiny těžké práce vidět a nezáleží na tom, zda se jedná o terénní úpravy, výkopové práce nebo demolici. Spolehněte se na zkušenosti našich zručných zaměstnanců.

Zemědělství

V Podhůří Krkonoš pokračujeme v zemědělské tradici a dbáme na zachování pracovních míst v regionu. Obhospodařujeme 882 ha v obcích Libštát, Bělá, Svojek a Tample.

Výroba energie

V roce 2010 jsme vybudovali bioplynovou stanici. Toto moderní ekologické zařízení dodává až 1 020 kW elektrické a 900 kW tepelné energie, kterou vyrábíme z přebytků a odpadů rostlinné a živočišné výroby.

Servis vozidel 
a techniky

Naši vyškolení mechanici mají dlouholeté zkušenosti s údržbou rozsáhlého vozového parku. Svěřte svůj vůz do jejich péče. Nebudete litovat.

Prodej hmot 
a pronájem skladů

Pro firmy i jednotlivce nabízíme prodej vlastních pohonných hmot, ekopaliv a stavebního písku a drti. V případě většího množství zajistíme také jejich rozvoz. Pro vaše podnikání také nabízíme pronájem rozsáhlých skladových prostor. Přečtěte si o jednotlivých službách.