Agroslužby

  • Mezi naše činnosti patří také zemědělské služby. Poradíme si např. s aplikací kejdy a smykováním luk. 

  • Zajistíme aplikaci přísevů do travních porostů i sečení píce s prstovým lamačem.

Zařiďte bezstarostnou péči o své zemědělství. S námi nešlápnete vedle.

Živočišná výroba

Navazujeme na dlouholetou tradici chovu skotu v obci Košťálov, kde provozujeme 2 střediska živočišné výroby. Od prosince 2014 využíváme novou odchovnu pro mladý dobytek na Kamínce. 6měsíční jalovice o váze 200 až 250 kilogramů z Bělé a Košťálova si tak užívají moderní vzdušnou stáj, která je navíc nenáročná na lidskou sílu.

Rostlinná výroba

V Košťálově, Libštátu, Kundraticích, Bystré nad Jizerou a Čikváskách pěstujeme plodiny, které jsou pro charakter Podkrkonoší typické.

Chov včel

Výroba kvalitních objemových krmiv pro chov skotu vyžaduje optimální poměr orné půdy k trvalým travním porostům a odpovídající skladbě plodin. Včely a další opylovatelé mají pro zemědělce velký význam. Z květů rostlin sbírají pyl, vyrábějí z něho med a zároveň opylovávají rostliny. Udržují tak pestrou skladbu rostlin na našich horských loukách.
V případě dotazů volejte: 774 348 612

Výkrm kuřat

Historie výkrmu kuřat v Bělé spadá až do poloviny 70. let 20. století. Tehdy byly postaveny první 2 výkrmové haly o kapacitě 20 000 kuřat. Koncem 90. let 20. století proběhla modernizace technologie krmení, která navýšila kapacitu obou hal na současných 28 350 ks odchovávaných kuřat.

Strojní odstraňování náletových dřevin

  • Pomůžeme vám odstranit veškeré nežádoucí náletové dřeviny i v těžko přístupných místech. 

  • Hlavice NISULA 200E těží dřeviny snadno a efektivně. Pomocí kleští uchopí strom, stlačením se přitlačí na ostří a tím se odřeže. Otočná hlavice umožňuje snadnou manipulaci s dřevinou.

Ceník

Prozkoumejte ceny námi nabízených služeb.

Chcete znát poskytovatele těchto služeb?

Zaujala vás z některá z nabízených služeb a máte zájem o spolupráci? Vyberte si poskytovatele a domluvte si schůzku.