Objednávky přepravy

Přeprava do 10 tun

 

R. Kopáček   Mob.: 725 855 331

 

Přeprava nad 10 tun

 

J. Chuchlík    Mob.: 602 477 987

Z. Kopecký   Mob.: 606 682 152

P. Kopecký   Mob.: 728 940 829

 

 objednavky(zavináč)dslogistic.cz 

O nás

DS Holding a.s. navazuje na více než dvacetipětiletou historii společnosti Josef Chuchlík DS-Doprava služby Chuchlík. Specializujeme se na nákladní přepravu sypkých a volně ložených hmot na vnitrostátních trasách a na území Německa a Polska. Naší silnou stránkou je stabilní vozový park čítající více než 100 vozidel (ve skupině DS Holding) s průměrným stářím vozů 5let. Neustále dochází k nákupu nových vozidel, abychom byli schopni splnit ty nejpřísnější limity emisních tříd, norem a požadavků pro silniční provoz.

Zajistíme přepravu v řádu desítek tisíc tun materiálu, ale i jednotlivých nákladů. Část našich vozidel je připravena pro převoz obalovaných směsí do finišerů (ocelová korba v půlkulatém segmentovém provedení, absence pravoúhlých rohů, užitečné zatížení 32tun, sklopný úhel 50 stupňů). Vždy se snažíme maximálně vyhovět potřebám našich klientů.

Satelitní monitorovací systém GPS

Všechna naše vozidla jsou monitorována pomocí satelitního systému GPS a v případě zájmu jsme schopni okamžitě sdělit našim zákazníkům aktuální polohu konkrétních vozů.

Dotykové tablety ve všech vozech

V roce 2013 jsme vybavili všechny vozy dotykovými tablety obsahující námi navrženou aplikaci DS INFO, která značně usnadňuje komunikaci mezi dispečery a řidiči. Zavedení tohoto programu je důležité při dalším plánování rozvoje naší firmy v současné tvrdé konkurenci dopravních firem.

Hlavní obchodní partneři

Našimi hlavními obchodními partnery jsou především výrobci betonových a živičných směsí, dále producenti průmyslových hnojiv a výrobci minerálních vláken. Významnou skupinu tvoří distributoři tuhých paliv po celém území ČR.  Mezi nejvýznamnější patří TBG  Východní Čechy s.r.o., ZAPA beton a.s., EUROVIA Kamenolomy, a.s., LOVOCHEMIE, a.s., CEMEX Czech Republic, s.r.o.

Spediční činnost provozuje společnost DS LOGISTIC s.r.o.