Zaměstnání v DS Holding

Hledáte kariérní výzvu? Potřebujete změnu? Připojte se k našemu týmu! Nabízíme širokou škálu pozic pro lidi s různými zkušenostmi
a dovednostmi. Prozkoumejte nabídky zaměstnání v naší společnosti a dejte nám o sobě vědět!

Zaměstnání v autodopravě

Už od roku 1992 přepravujeme sypké materiály na stavby po celé České republice. Čas od času vyjedeme i do zahraničí, ale naše kamiony potkáte převážně na území Čech, kde přepravíme okolo 8 000 000 tun materiálu za rok. Avšak materiál se z lomu až na stavbu nedostane sám. Pojďte s námi zajistit hladký průběh celého logistického řetězce. Zjistěte víc v sekci KARIÉRA.

Řidič vnitrostátní kamionové dopravy | Střední Čechy

Řidič vnitrostátní kamionové dopravy | Střední Čechy

Pojďte s námi vozit sypké materiály ve středních Čechách a na Vysočině. Čeká vás zázemí stabilní společnosti a super kolektiv

Automechanik nákladních vozidel | Kolín

Automechanik nákladních vozidel | Kolín

Máte zkušenosti nebo nadšení pro nákladní automobily? Náš tým mechaniků v Kolíně se rozrůstá.  Čeká vás stabilní zázemí a přátelský kolektiv

Zaměstnání v zemědělství

Od roku 2009 se zabýváme rostlinnou a živočišnou výrobou s moderními technologiemi a novými provozními postupy, čímž navazujeme na tradice našeho regionu a zabezpečujeme jejich udržení i v budoucnosti. Kromě polí a luk se pečlivě staráme i o naše stračeny, které produkují vynikající mléko.
Prozkoumejte volná místa v zemědělství.

Chovatel a ošetřovatel skotu (m/ž)

Jste připraveni na výzvu, která kombinuje vaši lásku ke zvířatům a zaměstnání na stáji, kde klademe důraz na welfare zvířat? Hledáme odhodlané lidi do našeho týmu v Bělé u Staré Paky. Ale tohle není typická těžká práce v zemědělství. Tu nejtěžší práci u nás odvádí stroje, takže vy se můžete věnovat tomu nejdůležitějšímu. Dávat péči a lásku našim úžasným stračenám. Monitorováním zdravotního stavu, chování a produkce mléka pomocí pokročilých technologií s námi budete udržovat nejvyšší standardy v živočišné výrobě.

Opravář zemědělské techniky (m/ž)

Opravář zemědělské techniky (m/ž)

Máte přehled o traktorech? Vyznáte se i v další zemědělské technice? Pojďte ji s námi udržovat v top stavu do střediska v Košťálově