Výročka DS Holding

Toto letí. Skoro jsme nestihli vystřízlivět po minulé výročce a už tu máme další. Tentokrát jsme se všichni sešli v sobotu 11. ledna opět v libštátském kulturáku. Program jsme vymysleli už kdysi v říjnu, takže organizačně pohoda, klídeček. Teď jen aby se líbilo, vše klaplo, jak mělo a my se mohli hezky poplácat po ramenou a skromně říct "jo, jsme dobrý":)

Tak a teď ve zkratce, co jsme všechno za ten večer stihli. Nejdřív se skákalo do výšky na atrakci zvané "moucha". Svou mrštnost nám ukázalo skoro čtyřicet soutěžících, jak z řad mužů, tak po počáteční nesmělosti i z řad žen. A že jim to ale šlo!

Pak jsme si dali trošku oddech, abychom nabrali síly na ty dvě překvápka, co nás dnes ještě čekala. Jako první pecka a takoví předskokani za námi dorazili „Kissáci“, kteří to neuvěřitelně rozbalili. Velké dík našim klukům řidičům za nápad, odvahu a dokonalé profesionální vystoupení.

Kluci rozhýbali celý sál a připravili pro Aleše Brichtu, který vystoupil se svou skupinou hnedka po nich, parádní atmosféru. Pařilo se, zpívalo, pak se fotilo, škemralo o podpis a nakonec se s ním i hezky pilo. Tím náš program končil a dál už to bylo na každém, jak si ten večer zařídil. Díky všem co dorazili! Doufáme, že jste se aspoň trošku bavili a ten večer si užili. Tak zase za rok!:)