Vloni se betonovalo v podzemí i na horách

Loňský rok se toho událo opravdu hodně. Po odkoupení podílu společnosti DS Transport Beton Gabriel s. r. o. se stoprocentním vlastníkem stala naše společnost DS Holding a. s. Rozšířili jsme tak naši flotilu autodomíchávačů o nový parádní kousek, kterým je Mercedes Actros 4143 s inovativní nástavbou Stetter.

Těšíme se z navázání širší spolupráce se společností CEMEX Czech Republic s. r. o. A v žádném případě nesmíme opomenout pokračování úspěšné spolupráce se společností TBG Východní Čechy s. r. o. a Českomoravský beton a. s.

Po celý rok jsme pro vás poskytovali převoz benotonových směsí, sypkých materiálů a servis nákladních vozidel. Ne vždy je naše práce stereotypní a nezajímavá, jak by si možná mohl někdo pomyslet. Měli jsme příležitost podílet se například na zpevnění servisní štoly pod Labskou přehradou ve Špindlerově Mlýně, kam jsme do hlubokého podzemí naváželi materiál a byl to skutečný zážitek! Řidiči museli klaustrofobii nechat doma a ukázat se v opravdu výživném terénu. Takové couvání není samo o sobě nijak velké umění, ale víte co je opravdová „machrovina“? Couvat 700 metrů ve stísněných podmínkách v podzemí pod přehradou s mnohatunovým kolosem. Klobouk dolů ještě dnes, pánové.  

A nejen do podzemí. Naváželi jsme i vysoko do hor v Krkonoších, kde bylo zapotřebí betonu pro výstavbu nového hotelu. Především ti, kdo minulý rok jezdili směrem na silnici I/35 v Hořicích, kam naši řidiči poctivě naváželi beton doslova ve dne v noci. Rekontrukce bude pokračovat i v následujícím roce, a my jsme připraveni jít do toho znovu s plným nasazením, abyste zase mohli po této frekventované silnici jezdit bez zdržení a pocuchaných nervů.