Turnaj v nohejbale

Rádi jsme přijali pozvání na letos již čtvrtý ročník turnaje v rekreačním nohejbale, který pořádá tým betonárny Trutnov a Vrchlabí. Oproti loňskému roku byl náš tým „chudší“ o Zdeňka Kopeckého, nicméně, tím větší šance byly na úspěch:) Tým žlutých byl tvořen dvěma zástupci z DS Holding a dvěma z AD Mach (k tomu jako bonus ještě auto fanoušků).

Před sebou jsme měli celkem pět silných soupeřů. Zahráli jsme dost divácky koukatelných zápasů, a i když se občas nezadařilo, nedali jsme nic zadarmo. Když to shrneme, náš tým se umístil na ehm…no…velmi hezkém místě, s týmem Gabrielových hned v závěsu. Děkujeme týmu betonářů za pozvání, bezvadně připravenou akci a hlavně super strávený sobotní den. Užili jsme si to:)

Pár fotek naleznete na následujícím odkazu Turnaj v nohejbale - Černý Důl. (Sice nikde ani fotka zápasů, ani hřišť, ale jistě nám budete věřit, že?:))