Slavnostní zakončení roku 2016

V sobotu 7. ledna 2017 proběhla tradiční společná akce pro všechny zaměstnance firem ze skupiny DS Holding. Začátek se nesl neobvykle slavnostně, což bylo spojeno s výročím 25 let od založení společnosti DS Chuchlík. U této příležitosti jsme chtěli jako symbol poděkování a vděčnosti za pracovní i osobní přínos firmě ocenit vybrané zaměstnance.

Mezi oceněné, kteří se stali historicky prvními majiteli zlaté pamětní medaile DS Holding patří řidiči Ivo Novotný, Jaroslav Rosenberg, František Kopecký, Andrej Zelinka, mechanik Petr Tichánek, ošetřovatelé dobytka Štěpán a Hana Boškovi a stavbyvedoucí Ladislav Kocour. Po tomto slavnostním ceremoniálu nastal již klasický průběh – soutěž, hudba, překvapení, hudba, jídlo, pití. Co se týče soutěže, tak tentokrát si mohl každý vyzkoušet jízdu v závodním simulátoru a poměřit své řidičské schopnosti s ostatními. Motivací pro soutěžící byly věcné ceny pro první tři nejlepší časy. Současně tu byly k vidění jízdy zmenšených modelů kamionů. Po vyhlášení nejlepších jezdců se nám do programu vetřeli kundratičtí sokolové, kteří si pro nás na tuto akci natrénovali speciální vystoupení. Po nich nic nebránilo tomu jít si trsnout.

O hudbu se nám postarala skupina Jam & Bazar, která to rozproudila už od prvního tónu. A jako hosta večera jsme přivítali komika Lukáše Pavláska. Děkujeme všem zúčastněným za vytvoření parádní atmosféry a všem, kteří se podíleli na přípravách. Budeme se těšit na příště.

Více fotografií naleznete na následujícím odkazu Slavnostní zakončení roku 2016.