Schůze řidičů

Jak je tomu zvykem, vždy v lednu se všichni sejdeme, abychom společně zakončili předešlý rok a přivítali ten nový. Nejinak tomu bylo v sobotu 9. ledna 2016. Pozvání na „výročku“ patřilo všem zaměstnancům z řad DS Logistic, DS Holding, AD Mach, DS Agro Libštát a DS Agro Košťálov.

Po krátké zahajovací řeči pana Chuchlíka jsme soustředili svůj zrak na nafukovací monstrum, které zabralo takřka většinu volného místa na sále (nicméně jsme rádi, že se vešlo). Jednalo se o první soutěž „bungee running“. S atrakcí si hravě poradili všichni soutěžící, jak kluci, tak holky i naši šéfové Mach a Chuchlík.

Po soubojích na bungee runningu následovalo zatloukání hřebíků. Na první pohled hračka, ale to bychom to nesměli udělat trošku těžší. Zatloukalo se totiž druhou stranou kladívka. Nejlepšímu se povedly dva hřebíky zatlouct na sedm pokusů a rekordmance na úctyhodných 103 pokusů:) Předali jsme ceny a slavnostně na sál přicupitaly kundratické aquabely. Dynamické vystoupení v čele s naším jednatelem Zdeňkem Kopeckým sklidilo nemalý úspěch. Děkujeme, že nás Zdenda otravoval tak dlouho, až jsme jim povolili vystoupit:)

Fanoušci svérázného humoru Zdeňka Izera si tento večer přišli na své, neboť hostem večera byl právě on. Předvedl nám svou hodinovou show plnou vtípků, scének i zpěvu. Večer pomyslně uzavřela skupina Krakatit, která se nám postarala o hudbu až do úplného konce.Doufáme, že se zúčastněným večer líbil a budou na něj rádi vzpomínat! My můžeme pomaličku vymýšlet program na příští rok, páč to děsně letí:)

Více fotografií na tomto odkazu Slavnostní zakončení roku 2015.