Sihelský s.r.o. se stal členem DS Holding

Od 1. ledna 2022 se DS Holding a.s. rozrůstá o významného autodopravce ze středních Čech - Sihelský s.r.o. - zabývajícími se dopravními, servisními a logistickými službami. Naše letka se tak rozrůstá o červené kamiony a pokračujeme v tradici autodopravy volně ložených materiálů, jako jsou písky, štěrky, sádrovec, hlíny i zemědělské komodity, kterou mají zakladatelé obou firem od počátku 90. let společnou.

Autodoprava sypkých materiálů

Hlavní aktivitou firmy Sihelský s.r.o. je přeprava sypkých materiálů sklápěcími návěsy o objemu 29-50 m³. Přepravujeme různé druhy – písek, drtě, sádrovec, zeminu, kačírky, sklářské písky a další. Vzhledem k certifikaci GMP můžeme přepravovat i zemědělské komodity. Naše sklápěčky mají objem 29-50 m³ a mají povolenou hmotnost nákladu až 33 tun na tuzemských trasách. Dále dopravujeme po ČR různé materiály na otevřených valníkových návěsech – platech včetně soupravy s hydraulickou rukou.

V průběhu existence dopravní firmy vzniklo také servisní zázemí na opravy nákladních a přípojných vozidel jak našich, tak i ostatních autodopravců. V našem servisu pracují dlouhodobě zkušení automechanici, kteří jsou schopni opravovat téměř všechny značky nákladních vozidel. K tomu máme i dobře zásobený sklad náhradních dílů a výborné vztahy s dodavateli dílů a příslušenství.


Zjistěte víc o společnosti Sihelský s.r.o. A mávejte, až nás potkáte na silnicích nejenom Středočeského kraje (druhou rukou ale pevně držte volant).