Po práci legraci - Cyklovýlet

V pátek 20. května jsme se společně domluvili na netradičním zakončení pracovního týdne. Rovnou z kancelářských křesílek šup na sedátko horských kol. Cílem naší sportovní skupinky byla Ekofarma u Kotyků, kde jsme se sešli již loni na vánočním posezení a s masovými pochoutkami z domácího chovu jsme byli nadmíru spokojeni.

Aby to však nebyla pouze touha po kusu masa, co nás pohání kupředu, spojili jsme příjemné s užitečným a jako zastávku zařadili do naší trasy i bioplynovou stanici a teletník v Bělé. Holky kancelářské měly možnost vidět, o čem že to vlastně účtují, kolik práce a procesů tu probíhá. Pro mnohé to bylo poprvé, co opustili zdi kanceláře v cihelně a podívali se i dál do provozů.

Po prohlídce jsme opět zlehka šlápli do pedálů a hurá do cíle užívat si slunečného dne. Všem velké dík za hojnou účast a pohodovou sportovní náladu. Nutno dodat, že cestu vzdálenou neuvěřitelných více než 10km zdolali všichni zúčastnění a nikdo nevyužil služeb servisního vozidla, které nám bylo k dispozici po celou cestu:) 

Více foto zde Cyklovýlet.