Medvědi ze Střednice hodnotí minulý rok

V našem středisku u Mělníku jsme i v roce 2019 zapřáhli své vyšlechtěné Medvědy, kterými jsme si sami navozili obrus na zpevnění parkovací plochy, aby se těm našim mazlíkům lépe podřimovalo, když nejsou zrovna ve výjezdu.

Mimo to jsme také započali montáž nového kamerového systému, který nám bude bedlivě naše velká nákladní zvířata ve středisku hlídat.

Nejen, že postupně narůstá počet tahačů, který nyní čítá již 21 souprav, ale těší nás i to, že jsme mohli rozšířit svůj kolektiv o nové kolegy. Nakoupili jsme si do dílny nové aku – nádobíčko, aby chlapům v servisu šla práce lépe od ruky. A protože tu dbáme i na pohodlí a čistotu, pořídili jsme si také nový průmyslový vysavač.

Přibylo nám spousta menších zakázek, za které jsme velice vděční, protože díky nim se můžeme dál rozvíjet. A velmi si vážíme navázání spolupráce se společností KŠ Prefa s.r.o. – Prefa Štětí, jedním z předních výrobců betonových a železobetonových konstrukcí v České republice, která si nás zvolila jako hlavního dodavatele materiálu pro výstavbu obří pily ve Štětí.

V živých vzpomínkách máme vánoční besídku naší pobočky, která fakt stála za to. Večer jsme společně trávili na bowlingových drahách, kde kuželky padaly jak drť do návěsu a atmosféra byla prostě skvělá. Bavili jsme se nad novou zajímavou akcí naší milé kolegyně, kdy jsme po náhodném slosování museli jednomu ze svých kolegů koupit malý dáreček a předat mu jej. Věříme totiž, že je třeba nejen starat se o chod střediska, ale i utužovat kolektiv, aby nám tu všem společně bylo fajn.