Medvědí párty 2019

V sobotu 5.ledna se v košťálovské sokolovně konala již tradiční Medvědí párty, kterou jsme společně oslavili uplynulý minulý rok. Letos jsme si mohli vyzkoušet, jaké to je v Pit Stopu Formule 1 a to pěkně na čas. Soutěžilo se ve dvou kategoriích muži/ženy a dámy se pánům hrdě vyrovnaly. Tři nejlepší z obou kategorií si odnesli hezké ceny.

Poté vedení DS Holding slavnostně předalo nejlepším zaměstnancům pamětní medaile z ryzího zlata. Za přínos firmě a obětavou práci byli vybrání tito páni: Ladislav Bernard, Ladislav Bureš, Stanislav Hadinec, Vladimír Hadinec, Josef Janoška, David Kobrle a Jaroslav Pospíchal.

Poté se již rozjela volná zábava, kde k tanci zahrála skupina Koneckonců z Jilemnice a krátce po půlnoci je nahradil náš DJ Bafan. Během akce se mezi návštěvníky zhmotnil také kouzelník Čárykluk, který jistě mnohé pobavil svým humorem i kousky.

Během večera se zůčastnění také mohli vyfotit ve stánku firmy Fotobedna.cz. Na veselé fotografie zde vzniklé, se můžete podívat zde.

O plná bříška se nám  během celé akce dokonale postaral tým Scolarest Jilemnice a večerem nás provedl skvělý moderátor Láďa Stránský. V závěru bychom rádi poděkovali i všem ostatním, kteří se na Medvědí párty podíleli.