Kdo si hraje, nezlobí...

….a nebo také ve zdravém těle zdravý duch. Tyhle věty asi tak vystihují sobotní den nebo alespoň jeho první polovinu:) Již od brzkých hodin ranních se konal turnaj v jedné velmi fyzicky náročných disciplín – ping pongu. Není to hra jako každá jiná, hráči musí oplývat neobyčejnou soustředěností, rychlostí, postřehem a vytrvalostí.

Prostě ne každý byl hoden se tohoto turnaje zúčastnit. Přišlo hrát osm lidí z řad jak Chuchlíkovců, tak Machovců a k tomu jedna zbloudilá ovečka s původním posláním roztleskávačky, která v průběhu dne postoupila až na hráčku. Vystřídalo se nám tu i pár fanoušků, kteří hecovali hráče k ještě lepším a lepším výkonům. Zima nevadila, někoho zahřála hra, jiného troška povoleného dopingu. Kdo zrovinka nehrál, mohl se předvést, jak válí v kulečníku. 

V průběhu turnaje byla k vidění řada povedených atraktivních zápasů. Nikdo to nevzdal bez boje! Kamarád neznal kamaráda, otec neznal dceru! Troška potu, namožených svalů, křečí, bolavých zádíček, ale nikdo nebrečel. Nejdříve zápasy ve skupinách, poté vyřazovací a hurááá jsme ve finále, do kterého postoupili kluci z obou stájí. Za Machovce Vašek Bímon, za Chuchlíky Radek Šefr. Ve vyrovnaném a agresivním zápase byl o maliličko lepší Vašek a stal se tak vítězem celého turnaje. Vítěznou trojku zakončil Karel Mucska a bramborák statečně vybojoval Jaroslav Jech. Komu zbyly síly, honem kolektivně dopít sud a sníst uzeninku, co se pěkně opékala na grilu. Zbývající část soutěžního dne se spíše nesla ve znamení - kdo dřív uteče, vyhrál….  :) Více fotografií naleznete ve fotogalerii nebo přímo na následujícím odkazu Ping-Pong.