Den otevřených dveří

Ve středu 9.10.2019 se u nás ve firmě DS Holding konal již tradiční Den otevřených dveří pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ. Nově jsme tento den pořádali ve spolupráci se 3 středními školami.

V tomto projektu dlouhodobě spolupracujeme  se Střední školou řemeslně technickou z Nového Bydžova, nově se připojila Integrovaná střední škola z Vysokého nad Jizerou a také Integrovaná střední škola ze Semil. Pedagogové těchto středních škol zde představili studijní obory.  Akci navštívily základní školy z Libštátu, Staré Paky, Roztok u Jilemnice, Studence a ze Semil. Prezentačního dne se zůčastnilo téměř 130 žáků.

Součástí projekčního dne byla i exkurze  v jednotlivých střediscích naší firmy. Studenti navštívili logistické centrum firmy v Cihelně, dílny v Libštátu, teletník a  bioplynovou stanici v Bělé, odchovnu mladého dobytka na Kamínce a také si v areálu košťálovského DS Agro mohli zkusit řídit těžkou zemědělskou techniku, což pozitivně ocenili i někteří zástupci pedagogického sboru. Pro bezpečí a zdraví našich telátek jsme nově zavedli usměvavé roušky :)

Děkujeme našim zaměstnancům, kteří byli při této akci nápomocni a těšíme se na příště.

Prohlédněte si rozšířenou galerii