Objednávky přepravy

Přeprava do 10 tun

 

R. Kopáček   Mob.: 725 855 331

 

Přeprava nad 10 tun

 

J. Chuchlík    Mob.: 602 477 987

Z. Kopecký   Mob.: 606 682 152

P. Kopecký   Mob.: 728 940 829

 

 objednavky(zavináč)dslogistic.cz 

Vloni se betonovalo v podzemí i na horách

Loňský rok se toho událo opravdu hodně. Po odkoupení podílu společnosti DS Transport Beton Gabriel s. r. o. se stoprocentním vlastníkem stala naše společnost DS Holding a.s. Rozšířili jsme naši flotilu autodomíchávačů o nový parádní kousek, kterým je Mercedes Actros 4143 s inovativní nástavbou Stetter.

Těšíme se z navázání širší spolupráce se společností CEMEX Czech Republic s.r.o. A v žádném případě nesmíme opomenout pokračování úspěšné spolupráce se společností TBG Východní Čechy s.r.o. a Českomoravský beton a.s.

 

Po celý rok jsme pro vás poskytovali převoz betonových směsí, sypkých materiálů a servis nákladních vozidel. Ne vždy je naše práce stereotypní a nezajímavá, jak by si možná mohl někdo pomyslet. Měli jsme příležitost podílet se například na zpevnění servisní štoly pod Labskou přehradou ve Špindlerově mlýně, kam jsme do hlubokého podzemí naváželi materiál a byl to skutečný zážitek! Řidiči museli klaustrofobii nechat doma a ukázat se v opravdu výživném terénu. Takové couvání není samo o sobě nijak velké umění, ale víte co je opravdová „machrovina"? Couvat 700 metrů ve stísněných podmínkách v podzemí pod přehradou s několika tunovým kolosem. Klobouk dolů ještě dnes, pánové. 

A nejen do podzemí. Naváželi jsme i vysoko do hor v Krkonoších, kde bylo zapotřebí betonu pro výstavbu nového hotelu. Především ti, kdo loni jezdili směrem na Hradec, si nemohli nevšimnout výstavby nového mostu na silnici I/35 v Hořicích, kam naši řidiči poctivě naváželi beton doslova ve dne, i v noci. Rekonstrukce bude pokračovat i v následujícím roce, a my jsme připraveni jít do toho znovu s plným nasazením, abyste zase mohli po této frekventované silnici jezdit bez zdržení a pocuchaných nervů.

  

Další ohlednutí za loňským rokem: